Justinas ką tik buvo pirmasis, pradėjęs fermentacijos laboratorijos veiklą! Jis rašo:

pwf atgaivino salyklo malūnėlį, su kuriuo sugrūdom ~10kg bazinio salyklo. Tai buvo vienintelė veikla pačioje bravoro patalpoje, apart kuitimosi Roko inventoriuje.

Prie oranžerijos pakūrėm du dujinius degiklius, bo pradžioj atrodė, kad bus patogu prieit ir nesimaišys ant tako: 

image

Paskui nulūžo kibiro su tekinamu salyklu rankena, jis sustojo nebejudinamas, ir visas veiksmas užsisuko koridoriaus centre: 

image

Ir toliau tesėsi smulkių feilų grandinėlė. Pvz, sugebėjom nepamatyti kad Roko inventoriuje būta duršlioko tekinimui, tai suvarpėm skylėmis kažkokį tepaluotą bliūdą, kuris įstatytas kibiran dar ir tiesiai nesilaikė. Tai paskui statėm jam atramas iš puodelių:Misa galiausiai šiek tiek cukraus turėjo: 

https://www.youtube.com/watch?v=Art0N5r7eIo&feature=youtu.be

Tai pavirėm, ir prie vandentiekio prijungę fantastiškai gerą Roko counterflow chillerį, (inputas - dar prieš kokias 10min. viręs viralas, outputas ~19 laipsnių), supylėm į puodus: 

https://youtu.be/4T0xyqszJfg

Aišku, pro visur varvėjo, tai dalį gaudėm bliūdais, dalį daveržėm vielos kilpa. Nes negi pastebėsi tas tarpines, kur prie chillerio puokšte prikabintos :)

Supylę truputį pasiparinom, kurioj patalpoj raugint. Pirkdamas mieles pasakiau kad temperatūra, nu, gal nenukris žemiau 10 - tai aišku, gavau lagerinių. Šiltnamy joms gali būt per karšta, virtuvėj ir bravore gali būt per šalta, tai liko elektronikos labe po stalais. 

Šiand Miceuz net specialų sensorių dedikavo.