This Thursday, 19:00, at Technarium. Here’s what the participants had created for the last time: https://soundcloud.com/vilnius_synth_meetup/sets/meetup-tracks.


 • Tęsime pratimą/žaidimą “Klausimas/atsakymas”

  Šįkart taisykles truputį pakeisime:

  Į susitikimą kviečiu atsinešti po “klausimą”, t.y. trumpą, daugiau ar mažiau išbaigtą kūrinį, motyvą. Susitikimo metu juos pristatysime, pagrosime ir aptarsime: kokios technikos naudojamos, koks procesas, kokia idėja. 

  Tada trauksime burtus, kuris dalyvis kuriam “klausimui” kurs “atsakymą”, t.y. kitą kūrinį, kažkokiu būdu atsiliepiantį į “klausimą”: galbūt naudojami tie patys semplai (nusempluojamas “klausimas”), galbūt naudojama panaši technika, galbūt panaši tema, nuotaika.

   "Atsakymus" pristatysime ir pagrosime dar kito susitikimo metu, balandžio mėn. pradžioje.

  Siūlau kuo daugiau dėmesio skirti “gyvam” pagrojimui, interaktyvumui. žinoma, visos studijos atsinešti nereikia, tam neturime vietos, o ir visų aparatų sujungimas užtruktų. 

  Praėjusio susitikimo metu pagrojome ir aptarėme 6 žmonių (3-jų porų) sukurtus “klausimus”/“atsakymus”. Tam, kad būtų galima įsivaizduoti, koks yra lygis, siūlau juos paklausyti Soundcloude. Pamatysite, kad kūriniai neturi būti labai išbaigti, tinka visi stiliai, nėra kokybės standartų. Kūriniai sudėti tokia tvarka, kokia grojome: pirma klausimas, tada atsakymas.

  Gaila, negaliu perrašyti visos įvykusios diskusijos, bet ji tikrai buvo vertingiausia susitikimo dalis. Kalbėjome apie panaudotus modulinius sintezatorius, savo tembrų sintezavimą, semplavimą ir t.t.  

  https://soundcloud.com/vilnius_synth_meetup/sets/meetup-tracks

  Kviečiu prisijungti naujus dalyvius!

  ***

  Patalpa, kurioje vyks susitikimas, yra antrame aukšte. Pirmiausia iš Aguonų g. įeiti į teritoriją/eiti tuneliu kairiau/sukti į dešinę/vėl sukti į koridorių į dešinę, eiti iki galo. Prie durų yra Technariumo ženkliukas. Įėjus į patalpą eiti iki galo ir kilti laiptais į antrą aukštą.

  Jeigu nerandi, skambink 8688 18894