1. Tomas. Gazavimo aparatas, galintis gazuoti įvairius gėrimus PET buteliuose. Jungtinis Technariumo ir Čiobrelių projektas, skirtas puikuotis inžineriniais sugebėjimais vakarėliuose. Ištaškė Lietuvos kino operatorių asociacijos naujametinį balių.

image

2. Juozas. Žinių radijo podcastas. Su NODE-JS parašytas RSS generatorius, išvedantis iTunes suprantamą feedą iš nuscrapinto Žinių radijo puslapio. http://github.com/monai/zr-podcast, http://zr-podcast.herokuapp.com

3. Aurelijus laimėjo publikos balsus, atsinešęs augmentuotos tikrovės kostiumą – aprangą bei mobilų appsą, kuris augmentuoja video uždėdamas specialius ženklus dėvinčiam žmogui stormtrooperio šalmą ir kitus efektus. Naudoja ARToolKit biblioteką patternų atpažinimui ir jų orientacijos erdvėje nustatymui, tada mapina atitinkamai pasuktą šalmą. Daugiau info čia.

image

4. Kiprianas. Mapcat. Iš intuityvios keverzonės ant popieriaus išsivystęs algoritminis pokštas apie begalinį katės veido piešinėlį.

image
image

5. Martynas. DIY litavimo stotelė. Martynas nuobodžiavo gimtinėje, todėl iš po ranka esančių detalių susirinko lituoklio temperatūros valdiklį. Kadangi maitinimo blokas buvo per galingas, tai dar ir pora reguliuojamų maitinimo šaltinių. Kai po ranka turi savadarbes CNC stakles, visada gali išsipjauti gražią panelę prietaisui. Ir dar tas bootstrapinimo uždavinys, kur tau reikia lituoklio kad susilituotum lituoklio temperatūros valdiklį.

image

6. opit. Saulėtekio simuliatorius. opit norėjo švelnesnio būdo keltis žiemą, todėl išmoko programuoti Arduino ir susirinko sau šviestuvą, kuris įsijungia iš lėto - tarsi tekėtų saulė.

Neišsiskirstę po renginio šnekučiavomės ir eksperimentavome įvairiomis temomis: nuo magic SysRq ir liftų hąkinimo iki Fidelio Castro boto, rašančio į Twitter’į apie gravitacines bangas.