Albertas kūrė patogius Latexo šablonus visiems Lietuvos studentams. Jis refaktorino ir patobulino L. Biveinio kurtus šablonus. Dabar iki lituanizuotos Latexo versijos mus skiria tik git clone && make ubuntu && make. Daugian informacijos latex.liks.lt

nightshade pasakojo apie savo indėlį kuriant Eglės Lekevičiūtės instaliacijų parodą “Ratais kvadratais” - tai dviejų Mezcedes Benz valytuvų varikliukų valdiklis, sukantis dviračių ratus ir įvairiai susukantis medžiagos rankoves. nightshade pirmą kartą projektąvo ir ėsdino elektronikos plokštę, taip pat patyrė daug įdomių akimirkų gaudydamas hardwaro bugus, geriausias pokštas - kai Arduino klonas puikiai veikė pajungtas atvirkščiai.

Ričardas pasakojo apie 100 dienų pastangų siekiant įgalinti virtualias mašinas bendrauti tarpusavyje, jungtis į tinklą nepriklausomai nuo to, kaip jos migruoja per fizines mašinas. Nieko nesupratau, bet Erlangas, software defined networks ir Openflow.

Marius yra Technologijų mokytojas pamatęs šviesą ir gėrį elektronikos pasaulyje. Marius atsinešė savo sukurtą detalių rinkinį ir elektronikos vadovėlį, skirtą 6-7 klasėms, pasakojo apie kuriamą naują rinkinio versiją bei apie Arduino naudojimą mokyti vyresniųjų klasių studentus programuoti. Nieko nuostabaus, kad už tokius nuopelnus prizą publika atidavė Mariui.