Vilnius Girls Code, a community of women developers in Vilnius, are organising the second meeting. Aistė Stikliūtė will talk about automated software testing (in Lithuanian).

Ilgai lauktas Vilnius Girls Code #2 susitikimas! Jo metu daugiau sužinosime apie automatinį testavimą.

Šio susitikimo metu turėsite puikią progą susipažinti su Aiste Stikliūte - viena iš Vilniaus miesto programuotojų, testuotojų ir IT mylėtojų.
Aistė apie save: “Su testavimu, testavimo automatizavimu, testavimo valdymu dirbu jau apie 9 metus, esu dėsčiusi testavimą VU MIF. Kartą teko sudalyvauti LRT Radijo laidoje, kur buvo kalbama apie moterų į(si)traukimą į IT, buvo labai įdomu. Todėl norisi "pajudinti pirštą” ir dėl šios naujos bendruomenės, pradedant nuo to, apie ką suprantu geriausiai :) “

Apie Aistės pranešimą:
Apie testavimo automatizavimą reikėtų skirtingai pasakoti testuotojoms, programuotojoms ar projektų vadovėms. Šis pranešimas bus skirtas visoms - testuotojoms, svarstančioms pradėti automatizuoti testus arba pagerinti dabartinį automatinių testų ūkį, programuotojoms, norinčioms sužinoti daugiau būdų, kaip užtikrinti savo kodo kokybę, neprogramuojančioms - susipažinti ir sužinoti, kuo automatizuotas testavimas gali būti naudingas. Aistė papasakos apie įvairius automatinių testų tipus, pasigilins į UI ir API testus. Pranešimo metu jų rašyti nesimokysime, tačiau keletą kodo pavyzdžių pamatysime.

Laukiame visų susidomėjusių, norinčių daugiau sužinoti ir pabendrauti.

Vieta:
Wix Lithuania ofisas
Rūdninkų g. 2, Vilnius

Laikas:
2015-06-17 (trečiadienis) 19:00

Jei planai pasikeistų - nepamirškite atšaukti dalyvavimo EventBrite svetainėje.

Jei turite klausimų - rašykite vilnius.girls.code@gmail.com