Taigi, dar vienas vykęs susibūrimas:

Ričardas pasakojo, kaip meistrauja kartu su 3 metų dukra - prikabina lėktuvėlių varikliukus prie batų dėžutės. Gaunasi greitas ir pavojingas parketinis glaideris.

Martynas atsinešė savadarbį elektrinį dviratį. Dviračio spekai: svoris - 40kg, akumuliatorių talpa - 20Ah, nominali įtampa - 48V. Lygiame kelyje išvysto iki 50mk/h, o apsiribojant iki 35km/h pavyksta važiuoti toli ir ilgai. Didžiausias dviračio privalumas - į rėmą įmontuotas akumuliatorių blokas: tai daro dviratį manevringesniu, lyginant su pigiais kiniškais sprendimais, kai akumuliatoriai sukrauti ant bagažinės.

Arnas pasakojo apie tai, kas po kapotu vyksta moderniame BMW automobilyje. Įpainiojęs Arduino į automobilio IBUS magistralės pranešimų srautą, jis sugebėjo sklandžiai integruoti sąlyginai pigų kinišką mp3 grotuvą. Trumpai pasvaigom, ką koks juodkepuris hakeris galėtų nuveikti pabrūtforsinęs Bluetooth jungtį. Pravažiuoji po tiltu ir tau išsijungia valytuvai.

O! Tada! Pirmą kartą Hack and Tell istorijoje turėjome draugišką įmonę, šeriančią hakerius pica - TomasLaserpas šauniai viskuo pasirūpino.

Žmonių prie projektoriaus dalį baigė Žmogus Baldashąlt su pasakojimu apie hakerspeisą ketvirtame aukšte, veikųsį Vilniuje prieš porą metų.

Tuo vakaras nesibaigė, vyko aktyvus rezultatų aptarimas pramaišiui su trumpais krosiukais iki parduotuvės butelaičio alaus.

Kitas Hack and Tell Birželio 6 - jau hakink!